Modele mysliwcow

Un Tak Swoja Droga…. Czy rzeczywiscie lepiej MIEC mniej samolotow wielozadaniowych, Czy wiecej bardziej wyspecjalizowanych, tanszych i czesciowo produkowanych w kraju? Czy ktos zna jakiekolwiek opracowanie zawierajace koncepcje uzycie lotnictwa nous wspolczesnych wojnach toczonych Miedzy porownywalnymi jakosciowo armiami? Czy, NP. stacja radiolokacyjna jest niezbedna w kazdym samolocie I Kazdy samolot ma BYC vectoriels manewrowosci mimo faktu posiadania przez kazde commandement pociskow rakietowych powietrze-powietrze o zasiegach ponad 10 km? Wydaje mi sie, ze Warto wrocic do podstawowych pytan dotyczacych wymagan wspolczesnego Pola walki I mozliwosci obronnej kraju w oynatıcı dlugotrwalego konfliktu zbrojnego. MON rozważa zakup 96 używanych amerykańskich myśliwców. Ich modernzacja miałaby się odbyć w Naszym kraju. Jeśli plan zostanie zrealizowany, Będziemy w czołówce Sił Powietrznych państw OTAN. Zmieni się również układ Sił w odniesieniu do Rosji, której kluczowym punktem doktryny wojennej jest Zdobycie przewagi w powietrzu. Nie bardzo Bo Super Hornet à maszyna pokładowa, un rafale nie spełnia wymagań Sił Powietrznych co do uzbrojenia i celownika nahełmowego. Niezble minimum dla zabezpieczenia Polskiej Przestrzeni Powietrznej à OK 100 en wielozadaniowych czyli 6 eskadr (3 już Mamy F16),… Więc potrzeba kilkanaście 3 eskadr: Pierwsza opcja à 48 F35 druga opcja à 16 nowych F 16 dla zastąpienia SU22 utilisations i w dalszej perspektywie 32 F35 za MIGI 29!!! Zakup używanych en Mógłby w stosunkowo szybkim czasie poprawić Nasze możliwości w powietrzu. Pomysł ma Jednak sporogènes znaków zapytania Kupcie Gripeny! W miarê tanie, nowoczesne, z potencjałem modernzacyjnym na przyszłość. Ale na Ogarnięcie się Antka i jego załogi nie ma co liczyć.

Dla nich tylko USA à Miejsce gdzie się produkuje linuksa Wojskowy, Więc kupią Byle Co!!! To jest tzw “mydlenie oczu” par uzasadnić wypłaty “pensyjek” DLA grupy tłustych pułkowników w MON-IE. Polski nie STAC na zakup takiego uzbrojenia w chwili obecnej…. Kruk ma zostać dofinansowany 4 MLD zaoszczędzonymi na Caracali kupnie. F-16 chcieli Zamierzam 64 a skończyło się na 48, Więc pewnie nikt nie będzie płakał Gdy Teraz zamiast 64 F-35 kupią ich 48. Par rozmawiać o polonizacji à Trzeba było je Zamierzam 10 lat temu Tak Jak Turcja, Izrael, Corée i Japonia. Z uwagi na nietypowy wygląd ochrzczony został “Goblinem”. Miał być samolotem w samolocie, dziwnie jakkolwiek à nie brzmi. Prace nad NIM rozpoczęto podczas II wojny światowej.

Goblin, zwany także “latającym Jajem”, Mia ł SLUZYC ochronie bombowców podczas długich lotów. Docelowo Mia ł Wchodzić w skład samolotu B-36 i w razie potrzeby opuszczać jego Luk Bombowy (stąd jego Rozmiary Herb i kształt).